HOME Determinatiesysteem Fossielen Soortenlijst per Stratigrafie
Facebook Fossiel.net In English In het Nederlands

Mededeling


Bouw mee aan Fossiel.net!
Hoe kan ik helpen?

Nieuwste fossiel uit het Determinatiesysteem

Fossiel uit het Determinatiesysteem

Georockhop



Soortenlijst Fossielen per Tijdseenheid

>> Alle Soortenlijsten per Tijdseenheid
>> Soortenlijsten per Vindplaats
Aanvullingen of verbeteringen? Mail ons!



Klik hier voor meer info over Gastropoda!

Gastropoda (Slakken en Naaktslakken)
uit het
Zie ook Alle categoriën voor deze stratigrafische eenheid

?Euomphalus sp.
?Murchisonia sp.
?Nassarius sp.
?Straparollus (Serpulospira) sp.
Acrilla elegans (Ravn, 1902)
Acrilla sp. 1
Acrilla sp. 2
Acrilla sp. 3
Acrilla? sp.
Acrocoelum? sp. 1
Acrocoelum? sp. 2
Acteocina sp.
Acteon sp.
Admetula faksensis Schnetler & Petit, 2006
Admetula rosenkrantzi Schnetler & Petit, 2006
Amaurellina (Crommium) intermedia Deshayes, 1833
Anatoma crispata (Fleming, 1828)
Anatoma hedegaardi (Bandel, 1998)
Anatoma rosenkrantzi Schnetler, Lozouet & Pacaud, 2001
Angaria depressa (Ravn, 1933)
Aporrhais cossmanni (Staadt in Cossmann & Pissarro, 1913)
Aporrhais dispar (Deshayes, 1865)
Aporrhais scaldensis Van Regteren Altena, 1954
Araeonema aff. clathratus (Paeckelmann, 1913)
Architectonica sp.
Ataphrus sp.
Ataphrus (Ataphrus) sp.
Ataxocerithium faxensis (Ravn, 1933)
Ataxocerithium sp. 1
Ataxocerithium sp. 2
Athleta (Volutispina) sp.
Bathrotomaria sp.
Bernaya (Protocypraea) globuliformis (Ravn, 1902)
Bithynia tentaculata (Linné, 1758)
Bittium cf. transenna (Bayan, 1873)
Buccinum undatum (Linnaeus, 1758)
Buccinum undulatum Linnaeus, 1758
Caecum sp.
Calliostoma (Calliostoma) cf. noduliferens (Wood, 1872)
Calliostoma (Calliostoma) kickxii (Nyst, 1835)
Calliostoma (Calliostoma) zizyphinum (Linnaeus, 1758)
Calliostoma (Eucasta) occidentale (Mighels & Adams, 1842)
Campanile sp.
Campanile? pseudotelescopium (Ravn, 1902)
Campanile? sp. 1
Campanile? sp. 2
Campanile? subglabra (Ravn, 1933)
Carcassonnella courtessolei (Yochelson, 1982)
Carcassonnella sp.
Carcassonnella vizcainoi Horný and Peel, 1996
Cassidaria sp.
Ceratia? sp.
Cerithiella faxensis (Ravn, 1933)
Cerithiella fenestrata (Ravn, 1902)
Cerithiella sp.
Cerithiopsidella sp.
Cerithiopsidella trinodosa (Ravn, 1933)
Cerithiopsis aff. unisulcata Ravn, 1933
Cerithiopsis bruennichi Ravn, 1933
Cerithiopsis rosenkrantzi (Ravn, 1933)
Cerithiopsis sp. 1
Cerithiopsis sp. 10
Cerithiopsis sp. 2
Cerithiopsis sp. 3
Cerithiopsis sp. 4
Cerithiopsis sp. 5
Cerithiopsis sp. 6
Cerithiopsis sp. 7
Cerithiopsis sp. 8
Cerithiopsis sp. 9
Cerithiopsis unisulcata Ravn, 1933
Cerithiscala sp. 1
Cerithiscala sp. 2
Cerithiscala tricincta (Ravn, 1933)
Chilodonta rudis (Binkhorst van den Binkhorst, 1861)
Circulus sp.
Circulus sp. 2
Cirsotrema sp.
Clathrobaculus? sp. 1
Clathrobaculus? sp. 2
Clavilithes sp.
Collonia (Circulopsis) pusilla Ravn, 1933
Colus cordatus (Bell, 1871)
Colus curtus (Jeffreys, 1867)
Coniscala bowerbankii (Morris, 1852)
Coniscala sp.
Conomitra sp.
Conradconfusus parvus (Ravn, 1933)
Conradconfusus sp.
Conradconfusus subglaber (Ravn, 1933)
Cornulina compressa minax Dockery,1980
Cylichna sp.
Cymatium (Monoplex) subglabrum (Ravn, 1902)
Cyprea sp.
Danilia faxensis (Ravn, 1933)
Danilia fenestrata (Ravn, 1933)
Danilia quadricordata (Ravn, 1933)
Deshyolites sp.
Diodora graeca (Linnaeus, 1758)
Dolicholatirus sp. 1
Dolicholatirus sp. 2
Emarginula coralliora Lundgren 1867
Emarginula crassa crassalta Wood, 1874
Emarginula fissura reticulata J. Sowerby, 1813
Emarginula punctura Wood, 1848
Emarginula rosea Bell, 1824
Emarginula (Emarginula) coralliora Lundgren, 1867
Eoatlanta ravni Schnetler, 2013
Eocolina sp.
Eocypraea danica (Schilder, 1928)
Eosiphonalia mariae (Melleville, 1843)
Epetrium? crassigranulata (Ravn, 1933)
Epetrium? cretacea (Ravn, 1933)
Epetrium? separabilis (Ravn, 1933)
Epetrium? sp.
Epitonium greenlandicum (Perry, 1811)
Eucycloscala ultima Ravn, 1933
Eulima (Margineulima)? sp.
Eulima (Polygireulima) danica Ravn, 1933
Eulima (Polygireulima) sp. 1
Eulima (Polygireulima) sp. 2
Eulima (Polygireulima) sp. 3
Eulima (Polygireulima) sp. 4
Eumetula jenseni (Ravn, 1933)
Eumetula multituberculata Nützel, 1998
Eumetula sp. 1
Eumetula sp. 2
Eumetula sp. 3
Euspira cantiana Wrigley, 1949
Euspira catena (Da Costa, 1778)
Euspira cf. catenoides (Wood, 1842)
Euspira nitida (Donovan, 1804)
Faxetrochus problematicus Schnetler & Lozouet, 2012
Faxia macrostoma Ravn, 1933
Fusinus sp. 1
Fusinus sp. 2
Gegania rosenkrantzi (Ravn, 1933)
Gibbula (Colliculus) beetsi Van Regteren Altena, 1954
Gibbula (Colliculus) crassistriata (Bell in Wood, 1882)
Gibbula (Colliculus) obconica nehalenniae Van Regteren Altena, 1954
Gibbula (Colliculus) obconica obconica (Wood, 1842)
Gibbula (Colliculus) petala Marquet, 1995
Gibbula (Gibbula) solarium (Nyst, 1835)
Gibbula (Steromphala) octosulcata (Nyst, 1835)
Graphis danica Ravn, 1933
Graphis sp. 1
Graphis? sp. 2
Graphis? sp. 3
Hipponix sp.
Johnstrupia faxensis Ravn, 1933
Jujubinus sp.
Krachia sp.
Laeviphitus sp.
Lepeta (Lepeta) scaldensis Van Regteren Altena, 1954
Leptomaria niloticiformis (von Schlotheim, 1820)
Leptomaria sp.
Lesueurilla prima (Barrande inPerner, 1903)
Leucorhynchia marginata Ravn, 1933
Leucotina sp.
Littoraria (Littorinopsis) faxensis (Ravn, 1933)
Loxonema sp.
Lyria cf. harpula de Lamarck, 1806
Margarites bruennichi (Ravn, 1933)
Margarites (Margarites) trochoideus Wood, 1842
Mathilda sp. 1
Mathilda sp. 2
Mathilda unicarinata (Ravn, 1933)
Melanatria sp.
Melanella sp.
Mesalia sp.
Mesalia? sp. 1
Mesalia? sp. 2
Mesalia? sp. 3
Metacerithium? sp.
Mitra faxensis (Ravn, 1933)
Mitra glabra (Ravn, 1933)
Mitra subglabra (Ravn, 1933)
Nassarius consociatus (Wood, 1848)
Nassarius pygmaeus (Lamarck, 1822)
Nassarius reticosus (J. Sowerby, 1815)
Nassarius reticulatus (Linnaeus, 1758)
Natica catena (Da Costa, 1778)
Natica sp.
Naticopsis sp.
Neamphitomaria sp. 1
Neamphitomaria sp. 2
Neamphitomaria sp. 3
Neptunea angulata (Wood, 1848)
Neptunea despecta (Linnaeus, 1758)
Neritopsis vidali (Doncieux, 1908)
Nipteraxis poulseni (Ravn, 1933)
Nucella lapillus (Linnaeus, 1758)
Nucella lapillus vulgaris (Wood, 1848)
Ocenebra erinaceus (Linnaeus, 1758)
Odostomia sp. 1
Odostomia sp. 2
Oenopota turricula (Montagu, 1803)
Opalia sp.
Orbitestella sp.
Osilinus carinatus (Ravn, 1933)
Palaeocypraea sp.
Palaeocypraea spirata (von Schlotheim, 1820)
Pelecyogyra fezouataensis Ebbestad and Lefebvre, 2015
Peringia ulvae (Pennants, 1777)
Petaloconchus glomeratus (Linnaeus, 1758)
Pirenella (Tiacerithium) figarolense Doncieux, 1908
Platyceras multisinuatum
Platyceras sp.
Platyceras spirale Hall. 1860
Platyceras tenuiliratum Hall. 1859
Platysoma ventricosa
Plesiotriton steni Schnetler & Petit, 2006
Polinices? sp.
Potamides (Ptychopotamides) tricinctus Brocchi, 1814
Priscoficus intermedius (Melleville, 1843)
Pseudomalaxis sp.
Pseudotaphrus sp.
Pseudotorinia faxense (Ravn, 1933)
Pterynotus (Pterochelus) sp.
Puposyrnola sp.
Pyrazus vidali crusafonti de Renzi, 1971
Radix sp.
Ranella faxensis Ravn, 1933
Retilaskeya ravni Nützel, 1998
Retilaskeya sp. 1
Retilaskeya sp. 2
Rictaxis? selandica (Ravn, 1933)
Rimula? sp.
Rissoa parva (da Costa, 1778)
Rissoella? sp.
Sansonia hedegaardi Bandel & Kowalke, 1997
Sansonia sp.
Sassia faxense (Ravn, 1933)
Sassia sp.
Scaphella faxensis (Ravn, 1902)
Scaphella lamberti (J. Sowerby, 1816)
Scissurella annulata Ravn, 1933
Scissurella ravni (Schnetler, Lozouet & Pacaud, 2001)
Scissurella (s. l.) aliceae Schnetler, Lozouet & Pacaud, 2001
Sconsia sp.
Seila sp.
Seila (Notoseila) sp. 1
Seila (Notoseila) sp. 2
Semitriton biplicatus (Ravn, 1902)
Serpulorbis sp.
Sigaretornus sp.
Sigmesalia sp.
Sinuites sp.
Skeneoides sp.
Solariella maculata Wood, 1842
Solariella sp.
Specula angustisulcata (Ravn, 1933)
Stomatella sp.
Strutiochenopus patagonensis Ihering, 1903
Sycostoma sp.
Tatara danica Schnetler & Petit, 2006
Tectonatica sp.
Tectus sp.
Teinostoma glaberrimum Ravn, 1933
Temnotropis sp.
Tenagodus ornatus (Lundgren,1867)
Tenagodus sp.
Tentaculites aculus Hall 1888
Terebellum sp.
Thereitis sp.
Thereitis tricingulata (Ravn, 1933)
Thoralispira laevis (Thoral, 1935)
Tibia sp.
Tornatellaea parisiensis (Deshayes, 1862)
Trichotropis? sp.
Triphora (Ogivia) faxensis Ravn, 1933
Triphora (Ogivia) sp.
Trituba obliquecostulata (Ravn, 1933)
Trypanaxis faxensis Ravn, 1933
Turricula faxensis (Ravn, 1902)
Turricula pusilla (Ravn, 1933)
Turricula (Orthosurcula) cerithiorum (Ravn, 1902)
Turritella aff. bellovacensis Deshayes, 1833
Turritella burckhardti Ihering, 1903
Turritella caroli Doncieux, 1908
Turritella cf. carinifera Deshayes, 1833
Turritella cf. dufenoyi Leymerie, 1846
Turritella dixoni Deshayes, 1833
Turritella figolina Carez, 1881
Turritella hybrida Deshayes, 1833
Turritella rodensis Carez, 1881
Turritella sp.
Turritella (Haustator) incrassata incrassata Sowerby, 1814
Turritella (Haustator) tricarinata tricarinata Brocchi, 1814
Tympanotonos (Eotympanotonos) turris (Deshayes, 1830)
Unitas aliceae Schnetler & Petit, 2006
Unitas anderseni Schnetler & Petit, 2006
Unitas sp. 1
Unitas sp. 2
Urceolabrum sp. 1
Urceolabrum sp. 2
Valvata piscinalis (Müller, 1774)
Variseila eocostata Nützel, 1998
Variseila fissicosta (Ravn, 1933)
Variseila sp. 1
Variseila sp. 2
Vatopsis metaxiformis Nützel, 1998
Velates perversus (Gmelin, 1791)
Vermetus (Tubulostium) angulosus Chenu, 1842
Vexillum? sp.
Vexinia sp.
Volutilithes cf. bouziguesensis Doncieux, 1908
Volutilithes sp.
Xenophora sp.
Zaclys? nuetzeli Lauridsen & Schnetler, 2014
Zaclys? selandica (Ravn, 1933)
Zebina sp. 1
Zebina sp. 2

  >> Extra soort melden

0