HOME Determinatiesysteem Fossielen Soortenlijst per Stratigrafie
Facebook Fossiel.net In English Please In het Nederlands

Mededeling

Kom naar onze PaleoTime-NL internationale fossielenbeurs in Harderwijk (NL), op 9 maart 2019!


Bouw mee aan Fossiel.net!
Hoe kan ik helpen?

Nieuwste fossiel uit het Determinatiesysteem

Fossiel uit het Determinatiesysteem

Georockhop
Azuriet M3260
12.50 EUR



Soortenlijst Fossielen per Tijdseenheid

>> Alle Soortenlijsten per Tijdseenheid
>> Soortenlijsten per Vindplaats
Aanvullingen of verbeteringen? Mail ons!



Klik hier voor meer info over Gastropoda!

Gastropoda (Slakken en Naaktslakken)
uit het Paleogeen
Zie ook Alle categoriën voor deze stratigrafische eenheid

'Rostellaria' rothi (Ihering)
Amalda (Baryspira) dubia (Deshayes, 1830)
Amalda (Gracilispira) buccinoides (Lamarck, 1802)
Amalda (Gracilispira) olivula (Lamarck, 1802)
Ampullela abscondita Deshayes 1864
Ampullella recurva (Aldrich, 1886)
Ampullina parisiensis (d’Orbigny, 1850)
Ampullonatica ambulacrum (Sowerby, 1822)
Ancilla staminea Conrad 1832
Ancillarina canalifera (Lamarck, 1802)
Ancillus (Turrancilla) glandinus (Deshayes, 1835)
Aporrhais margerini (De Koninck, 1838)
Aquilofusus waeli (Nyst, 1852)
Architectonica scrobicu
Athleta citharoedus (Holten,1802)
Athleta labrellus Lamarck, 1802
Athleta petrosa Conrad 1833
Athleta sayanus Conrad 1833
Athleta tuomeyi Conrad, 1853
Athleta (Neoathleta) citharoedus (Holten, 1802)
Athleta (Volutospina) cf. citharoedus (Holten, 1802)
Athleta (Volutospina) spinosa Linnaeus, 1758
Barbarofusus barbarensi
Bathytoma crenata (Nyst, 1843)
Batillaria sp. Benson, 1842
Bayania lactea Mumier & Chalmas, 1877
Bullia altilis Conrad 1832
Calyptraea aperta Solander 1766
Calyptraphorus velatus Conrad 1833
Campanile giganteum (Lamarck, 1804)
Caricella pyruloides Conrad 1832
Cepatia cepacea (Lamarck, 1804)
Cerithium tiarella Deshayes, 1833
Cirsotrema danvillensi
Clava (Striovertagus) striata (Bruguière, 1792)
Clavilithes scalaris Lamarck, 1803
Clavilithes (Clavellofusus) maximus (Deshayes, 1835)
Clavilithes (Cosmolithes) laevigatus (Gmelin, 1791)
Clavilithes (Rhopalithes) dameriacensis (Deshayes, 1864)
Clavilithes (Rhopalithes) noae (Holten, 1802)
Clavilithes (s.str.) parisiensis (Mayer-Eymar, 1877)
Collonia (s.str.) marginata (Lamarck, 1804)
Conorbis dormitor (Solander,1766)
Conus sauridens Conrad 1833
Conus smithvillensis Harris, 1895
Conus (Leptoconus) deperditus Bruguière, 1792
Conus (Leptoconus) diversiformis Bruguière, 1792
Conus (Leptoconus) turriculatus Deshayes, 1865
Coptostylus brevis (Sowerby,1823)
Cornulina minax (Solander in Brander, 1766)
Crepidula lirata Conrad 1833
Crommium acutum (Lamarck, 1804)
Cryptochorda stromboides (Hermann, 1791)
Cryptoconus depulsus (Pezant, 1909)
Cryptoconus glabratus (Lamarck, 1804)
Cryptoconus lineolatus (Lamarck, 1804)
Diastoma costellatum (Lamarck, 1804)
Distorsio septemdentata Gabb 1860
Dolicholatirus (Exilifusus) lamberti (Deshayes, 1864)
Drepanocheilus speciosa (von Schlotheim, 1820)
Editharus polygonus Lamarck 1803
Eocithara (s.str.) mutica (Lamarck, 1803)
Eopleurotoma tremenda (de Boury, 1899)
Eopsephaea muricina (Lamarck, 1803)
Eopsephaea torulosa (Deshayes, 1835)
Euspira glaucinoides (Sowerby,1812)
Exechestoma interruptum (Lamarck, 1804)
Exilia pergracilis Conrad 1860
Falsifusus ludovicianus Johnson
Fusimitra polita
Fusinus aciculatus (Lamarck, 1803)
Fusinus porrectus (Solander,1766)
Gegania antiquata
Globularia patula (Lamarck, 1804)
Globularia sigaretina (Lamarck, 1804)
Globulocerithium filifer (Deshayes, 1833)
Haustator elegans (Deshayes, 1861)
Haustator imbricatarius (Lamarck, 1804)
Haustator solanderi Mayer-Eymar, 1877
Hesperiturrus nodocarin
Hexaplex pauwelsi (Koninck, 1837)
Hippochrenes murchisoni (Deshayes, 1865)
Hipponix (s.str.) cornucopiae (Röding, 1798)
Lappara mooreana
Latirus sp. Monfort 1810
Levifusus mortoniopsis
Lyria (Harpella) harpula (Lamarck, 1802)
Lyria (Harpella) subturgidula (d’Orbigny, 1850)
Marginella (Stazzania) bifidoplicata Deshayes, 1865
Melanopsis antidiluviana (Poiret,1801)
Michela trabeatoides Harris 1895
Mirula plicatula (Lamarck, 1803)
Mitreola labratula (Lamarck, 1803)
Natica epiglottina Lamarck, 1804
Natica noae D'Orbigny 1850
Nipteraxis gaudryi (Morlet, 1888)
Olivancillaria (Pseudolivella) laumontiana (Lamarck, 1802)
Omalaxis cresnensis (Morlet, 1885)
Omalaxis laudunensis (Defrance,1828)
Orthosurcula regularis (De Koninck, 1837)
Orthosurcula rostrata (Solander,1766)
Persicula angystoma (Deshayes, 1835)
Petaloconchus sp.
Plejona mitrata (Deshayes, 1835)
Potamides cordieri (Deshayes 1833)
Potamides tricarina (Lamarck,1804)
Potamides tricarinata crispiacensis Boussac, 1906
Potamides tricarinatus crispiacensis (Boussac, 1905)
Pseudoliva vetusta Conrad 1865
Pseudotylostoma romeroi (Ihering)
Pterynotus (Pterochelus) contabulatus Lamarck, 1803
Ptychocerithium lamellosum (Bruguière, 1792)
Ptychopotamides vagus (Solander, 1766)
Pugilina palissyi Pezant, 1908
Pyrazus angulatus (Solander in Brander, 1766)
Rimella fissurella Linnaeus, 1767
Sassia arguta (Solander, 1766)
Sassia (s.str.) reticulosa (Deshayes, 1865)
Scalaspira multistriata (Conrad, 1841)
Serratocerithium serratum (Bruguière, 1792)
Sigmesalia intermedia (Deshayes, 1832)
Sigmesalia koeneni (Le Renard, 1994)
Sigmesalia sp.
Sigmesalia variabilis (Defrance,1828)
Strepsidura turgida (Solander in Brander, 1766)
Streptolathyrus multisulcatus (Nyst, 1843)
Struthiochenopus sp. cf. S. chubutensis (Ihering, 1903)
Surcula nasuta
Sycostoma bulbiforme Lamarck, 1803
Sycostoma bulbus Solander 1766
Sycostoma pyrus (Solander,1766)
Timbellus crenulatus tricarinatus (Lamarck, 1803)
Torinia (Climacopoma) patula (Lamarck, 1804)
Tornatellaea simulata (Solander,1766)
Torquesia terebellata (Lamarck, 1804)
Turricula plenta
Turricula (Crenaturricula) brevicauda (Deshayes, 1834)
Turritella houstonia Lamarck 1799
Turritella lisbonensis Bowles 1939
Turritella mortoni Conrad 1830
Turritella (Haustator) solanderi (Mayer-Eymar, 1877)
Tympanotonos cinctus Bruguière 1792
Tympanotonos cordieri Deshayes, 1833
Typhis (s.str.) tubifer (Bruguière, 1792)
Velates perversus (Gmelin, 1791)
Vicinocerithium calcitrapoides (Lamarck, 1804)
Vicinocerithium echidnoides (Lamarck, 1804)
Viviparus lentus (Solander,1766)
Volutocorbis rugatus
Volutospina luctator (Solander,1766)
Xenophora agglutinans Lamarck, 1804

  >> Extra soort melden

1045