HOME Determinatiesysteem Fossielen Soortenlijst per Stratigrafie
Facebook Fossiel.net In English Please In het Nederlands

Mededeling


Bouw mee aan Fossiel.net!
Hoe kan ik helpen?

Nieuwste fossiel uit het Determinatiesysteem

Fossiel uit het Determinatiesysteem

Georockhop
Labradoriet eenzijdig gepolijst klein
1.50 EUR



Soortenlijst Fossielen per Tijdseenheid

>> Alle Soortenlijsten per Tijdseenheid
>> Soortenlijsten per Vindplaats
Aanvullingen of verbeteringen? Mail ons!



Klik hier voor meer info over Foraminifera!

Foraminifera (Foraminiferen)
uit het Paleogeen Eoceen

?Orbitolites sp.
Alveolina sp.
Amphistegina sp. d'Orbigny, 1826
Articulina ferussaci d'Orbigny
Articulina nitida d'Orbigny, 1826
Assilina exponens (Sowerby, 1840)
Asterigerina sp. d'Orbigny, 1839
Cibicides sp. de Montfort, 1808
Cibicidoides sp.
Cornuspira sp. Schultze, 1854
Dentalina sp. d'Orbigny, 1826
Fissurina orbignyana Sequenza 1862
Globulina gibba d'Orbigny, 1826
Globulina gibba myristiformis (Williamson, 1858)
Globulina gibba var. myristiformis Williamson
Gyroidinoides sp. Brotzen, 1942
karreriella sp. Cushman, 1933
Lagena sp. Walker & Boys, 1784
Lenticulina sp. Lamarck, 1804
Neoconorbina sp. Hofker, 1951
Neocribrella globigerinoides Parker & Jones, 1864
Nonion sp. de Montfort, 1808
Nonionella sp. Rhumbler, 1949
Nummulites globulus Leymerie, 1846
Nummulites millecaput (Boubee, 1832)
Nummulites planulatus (Lamarck, 1804)
Nummulites sp.
Operculina ornata Hottinger (1977)
Operculina sp. d’Orbigny, 1826
Pyrgo sp. Defrance, 1824
Quinqueloculina costata D'Orbigny, 1878
Quinqueloculina ludwigi Reuss, 1866
Quinqueloculina sp. d'Orbigny, 1826
Quinqueloculina striata d'Ornigny, 1843
Rosalina sp. d'Orbigny, 1826
Spirolina sp. Lamarck, 1804
Spiroloculina carinata Le Calvez, 1947
Spiroloculina costigera Terquem, 1882
Textularia sp. Defrance, 1824
Triloculina sp. d'Orbigny, 1826
Triloculina trigonula (Lamarck, 1804)
Trochulina turbo d'Orbigny, 1839
Valvulineria sp. Cushman, 1926

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Anthozoa!

Anthozoa (Koralen)
uit het Paleogeen Eoceen

Sphenotrochus sp.
Stylocoenia sp.

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Echinoidea!

Echinoidea (Zee-egels)
uit het Paleogeen Eoceen

Arbacia sloan Troschel 1872
Echinolampas burdigalensis Agassiz, 1840
Echinolampas calvimontana Klein 1734
Echinolampas dorsalis (Agassiz & Desor, 1847)
Echinolampas ovalis (Bory de Saint-Vincent, 1824)
Gitolampas desmoulinsi (Delbos in Agassiz & Desor, 1847)
Linthia orbignyi (Cotteau, 1856)
Linthia wilmingtonensis Clark 1915
Micraster sp.
Proescutella marginalis Desmoulin, 1835
Scutellina lenticularis (Lamarck, 1816)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Elasmobranchii!

Elasmobranchii (Overige Elasmobranchii)
uit het Paleogeen Eoceen

Abdounia beaugei (Arambourg, 1935)
Abdounia recticona (Winkler, 1873)
Abdounia sp.
Alopias hermani Zhelezko & Kozlov 1999
Anomotodon novus Arambourg 1952
Brachycarcharias lerichei (Casier, 1946)
Carcharias koerti Stromer 1905
Carcharias sp. Rafinesque 1810
Cretolamia appendiculata Agassiz, 1843
Cretolamna ashersoni Glikman 1958
Foumtizia pattersoni (Cappetta, 1976)
Galeocerdo clarkensis E. White 1956
Galeocerdo latidens (Agassiz, 1843)
Galeocerdo sp.
Galeorhinus ypresiensis (Casier, 1946)
Ginglymostoma sp.
Hemipristis curvatus Agassiz 1843
Heterodontus vincenti (Leriche, 1905)
Hexanchus agassizi Cappetta, 1976
Hypotodus verticalis (Agassiz, 1843)
Isistius trituratus Winkler, 1874
Isurolamna affinis (Casier, 1946)
Isurolamna inflata Leriche 1905
Isurus praecursor Leriche 1905
Jacquhermania duponti Fowler, 1934
Jaekelotodus robustus (Leriche, 1921).
Jaekelotodus trigonalis (Jaekel, 1895)
Macrorhizodus nolfi Zhelezko 1999
Macrorhizodus praecursor (Leriche, 1905)
Nebrius sp.
Nebrius thielensi (Winkler, 1874)
Notorynchus kempi Ward 1979
Odontaspis sp. Agassiz 1843
Odontaspis winkleri Leriche, 1905
Otodus ? subserratus (Agassiz, 1843)
Otodus aksuaticus (Menner, 1928)
Otodus auriculatus (Blainville, 1818)
Otodus obliquus Agassiz, 1843
Otodus subserratus (Agassiz, 1843)
Pachygaleus lefevrei (Daimeries, 1891)
Parotodus mangyshlakenis Kozlov 1999
Physogaleus cappetti Cappetta 1987
Physogaleus minor Agassiz, 1843
Physogaleus secundus (Winkler, 1874)
Premontreia aff. degremonti Cappetta, 1992
Premontreia degremonti (Cappetta, 1992)
Premontreia gilberti (Casier, 1946)
Premontreia sp. Capetta, 1992
Scoliodon sp.
Scyliorhinus n.sp.
Serratolamna sp. Agassiz 1843
Squalus crenatidens Arambourg 1952
Squalus sp.
Squatina prima Winkler, 1874
Striatolamia macrota (Agassiz, 1843)
Sylvestrilamia teretidens (White, 1931)
Usakias wardi Zhelezko & Kozlov 1999
Xiphodolamia ensis Leidy, 1877

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Batoidea!

Batoidea (Roggen en Vleten)
uit het Paleogeen Eoceen

?Myliobatis sp.
Aetobatus sp.
Archaeomanta melenhorsti Herman, 1979
Burnhamia daviesi (Woodward, 1889)
Burnhamia sp.
Burnhamia woodwardi Woodward 1889
Coupatezia woutersi Cappetta, 1982
Hypolophodon sylvestris White, 1931
Leidybatis jugosus (Leidy, 1876)
Myliobatis dixoni Agassiz, 1843
Myliobatis sp.
Pristis lathami Galeotti, 1837
Pristis propinquidens Casier, 1949
Rhinobatos bruxelliensis (Jaekel, 1894)
Rhinoptera sp.
Rhynchobatus vincenti Jaekel, 1894

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Actinopterygii!

Actinopterygii (Straalvinnige vissen)
uit het Paleogeen Eoceen

Acanthocybium sp.
Albula sp.
Amia? sp. Linnaeus 1766
Anoxypristis sp.
Brychaetus muelleri Woodward, 1901
Cyclopoma folmeri Weems 1999
Diplomystus dentatus Cope, 1877
Eotrigonodon serratus (Gervais, 1852)
Eotrigonodon sp.
Eutrichiurides sp.
Knightia sp.
Lepisosteus sp. Lacepede, 1803
Megalopidae sp.
Ostraciidae sp.
Ostracion cf. meretrix (Daimeries, 1891)
Priscacara liops Cope, 1877
Pycnodus sp.
Scomberomorus bleekeri Storms, 1892
Sullivanichthys mccloskeyi Weems 1999
Trichiurides sagittidens Winkler, 1874

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Mammalia (marinis)!

Mammalia (marinis) (Zeezoogdieren)
uit het Paleogeen Eoceen

Zeuglodon sp.

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Anapsida!

Anapsida (Schildpadden Mesosauriërs, ...)
uit het Paleogeen Eoceen

Puppigerus camperi Gray, 1831

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Squamata!

Squamata (Hagedissen, Slangen, Mosasauriërs, ...)
uit het Paleogeen Eoceen

Palaeophis sp.
Palaeophis typhaeus Owen, 1850

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Crocodylomorpha!

Crocodylomorpha (Krokodilachtigen)
uit het Paleogeen Eoceen

Eosuchus lerichei Dollo 1907
Phosphatosaurus gavialoides Bergounioux, 1955

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Bryozoa!

Bryozoa (Mosdiertjes)
uit het Paleogeen Eoceen

Dakaria sp. Jullien & Calvert 1903
Dittosaria wetherelli Busk, 1866
Hornera jacksonica Canu & Bassler 1920
Hornera reteramae Canu & Bassler 1920
Lunularia sp. Ehrenberg 1831

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Polychaeta!

Polychaeta (Serpuliden, Scolecodonten, ...)
uit het Paleogeen Eoceen

Rotularia (Serpula) spirulaea (Lamarck, 1818)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Scaphopoda!

Scaphopoda (Olifantstandjes)
uit het Paleogeen Eoceen

Dentalium bartonense Palmer, 1974b
Dentalium grande Deshayes, 1825
Dentalium sp. Linnaeus 1758
Dentalium (Entaliopsis) brongniarti Deshayes, 1861

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Bivalvia!

Bivalvia (Tweekleppigen)
uit het Paleogeen Eoceen

?Crassostrea sp.
Anomia anomialis (Lamarck, 1819)
Bathytormus dilatatus (Deshayes, 1860)
Bathytormus lamellosus (Lamarck, 1805)
Bathytormus rostralis Deshayes, 1860
Bicorbula gallica (Lamarck, 1801)
Callocardia (Nitidavenus) nitidula (Lamarck, 1806)
Chama ?lamellosa Lamarck, 1806
Chama punctata Bruguière, 1792
Chama squamosa Solander, 1766
Chesapecten sp. Ward & Blackwater 1975
Chlamys aff. infumata (de Lamarck, 1806)
Chlamys cookei Roding 1798
Costacallista laevigata (Lamarck, 1806)
Crassatella ponderosa (Gmelin, 1791)
Crassatella sulcata (Solander,1766)
Cubitostrea plicata (Solander, 1766)
Cyclocardia (Arcturellina) serrulata (Deshayes, 1858)
Elliptotellina ambigua (Sowerby, 1823)
Fimbria lamellosa (Lamarck, 1806)
Glycymeris dispar (Defrance, 1826)
Glycymeris pulvinata (Lamarck, 1805)
Laxoptychodon cunliformis (Sowerby,1817)
Loxocardium bouei (Deshayes, 1858)
Megacardita (Venericor) planicosta lerichei (Lamarck, 1806)
Monitilora (s.str.) elegans (Deshayes, 1857)
Nucula (s.str.) mixta Deshayes, 1858
Nucula (s.str.) parisiensis Deshayes, 1860
Orthocardium subporulosum (d'Orbigny, 1850)
Ostrea multicostata Deshayes, 1832
Potamomya plana (Sowerby,1814)
Pseudomiltha mutabilis (Lamarck, 1807)
Pycnodonte queteleti (Nyst, 1853)
Solena (Plectosolen) vaginalis (Deshayes, 1843)
Spondylus sp.
Tellina (Tellinella) rostralis Lamarck, 1806
Tellinocyclas tellinella (Ferussac,1822)
Venericardia granulata Defrance, 1828
Venericardia imbricata (Gmelin, 1791)
Venericor planicosta (Lamarck, 1801)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Gastropoda!

Gastropoda (Slakken en Naaktslakken)
uit het Paleogeen Eoceen

Amalda (Baryspira) dubia (Deshayes, 1830)
Amalda (Gracilispira) buccinoides (Lamarck, 1802)
Amalda (Gracilispira) olivula (Lamarck, 1802)
Ampullela abscondita Deshayes 1864
Ampullella recurva (Aldrich, 1886)
Ampullina parisiensis (d’Orbigny, 1850)
Ampullonatica ambulacrum (Sowerby, 1822)
Ancilla staminea Conrad 1832
Ancillarina canalifera (Lamarck, 1802)
Ancillus (Turrancilla) glandinus (Deshayes, 1835)
Architectonica scrobicu
Athleta citharoedus (Holten,1802)
Athleta labrellus Lamarck, 1802
Athleta petrosa Conrad 1833
Athleta sayanus Conrad 1833
Athleta tuomeyi Conrad, 1853
Athleta (Neoathleta) citharoedus (Holten, 1802)
Athleta (Volutospina) cf. citharoedus (Holten, 1802)
Athleta (Volutospina) spinosa Linnaeus, 1758
Barbarofusus barbarensi
Batillaria sp. Benson, 1842
Bayania lactea Mumier & Chalmas, 1877
Bullia altilis Conrad 1832
Calyptraea aperta Solander 1766
Calyptraphorus velatus Conrad 1833
Campanile giganteum (Lamarck, 1804)
Caricella pyruloides Conrad 1832
Cepatia cepacea (Lamarck, 1804)
Cerithium tiarella Deshayes, 1833
Cirsotrema danvillensi
Clava (Striovertagus) striata (Bruguière, 1792)
Clavilithes scalaris Lamarck, 1803
Clavilithes (Clavellofusus) maximus (Deshayes, 1835)
Clavilithes (Cosmolithes) laevigatus (Gmelin, 1791)
Clavilithes (Rhopalithes) dameriacensis (Deshayes, 1864)
Clavilithes (Rhopalithes) noae (Holten, 1802)
Clavilithes (s.str.) parisiensis (Mayer-Eymar, 1877)
Collonia (s.str.) marginata (Lamarck, 1804)
Conorbis dormitor (Solander,1766)
Conus sauridens Conrad 1833
Conus smithvillensis Harris, 1895
Conus (Leptoconus) deperditus Bruguière, 1792
Conus (Leptoconus) diversiformis Bruguière, 1792
Conus (Leptoconus) turriculatus Deshayes, 1865
Coptostylus brevis (Sowerby,1823)
Cornulina minax (Solander in Brander, 1766)
Crepidula lirata Conrad 1833
Crommium acutum (Lamarck, 1804)
Cryptochorda stromboides (Hermann, 1791)
Cryptoconus depulsus (Pezant, 1909)
Cryptoconus glabratus (Lamarck, 1804)
Cryptoconus lineolatus (Lamarck, 1804)
Diastoma costellatum (Lamarck, 1804)
Distorsio septemdentata Gabb 1860
Dolicholatirus (Exilifusus) lamberti (Deshayes, 1864)
Editharus polygonus Lamarck 1803
Eocithara (s.str.) mutica (Lamarck, 1803)
Eopleurotoma tremenda (de Boury, 1899)
Eopsephaea muricina (Lamarck, 1803)
Eopsephaea torulosa (Deshayes, 1835)
Euspira glaucinoides (Sowerby,1812)
Exechestoma interruptum (Lamarck, 1804)
Exilia pergracilis Conrad 1860
Falsifusus ludovicianus Johnson
Fusimitra polita
Fusinus aciculatus (Lamarck, 1803)
Fusinus porrectus (Solander,1766)
Gegania antiquata
Globularia patula (Lamarck, 1804)
Globularia sigaretina (Lamarck, 1804)
Globulocerithium filifer (Deshayes, 1833)
Haustator elegans (Deshayes, 1861)
Haustator imbricatarius (Lamarck, 1804)
Haustator solanderi Mayer-Eymar, 1877
Hesperiturrus nodocarin
Hippochrenes murchisoni (Deshayes, 1865)
Hipponix (s.str.) cornucopiae (Röding, 1798)
Lappara mooreana
Latirus sp. Monfort 1810
Levifusus mortoniopsis
Lyria (Harpella) harpula (Lamarck, 1802)
Lyria (Harpella) subturgidula (d’Orbigny, 1850)
Marginella (Stazzania) bifidoplicata Deshayes, 1865
Melanopsis antidiluviana (Poiret,1801)
Michela trabeatoides Harris 1895
Mirula plicatula (Lamarck, 1803)
Mitreola labratula (Lamarck, 1803)
Natica epiglottina Lamarck, 1804
Natica noae D'Orbigny 1850
Nipteraxis gaudryi (Morlet, 1888)
Olivancillaria (Pseudolivella) laumontiana (Lamarck, 1802)
Omalaxis cresnensis (Morlet, 1885)
Omalaxis laudunensis (Defrance,1828)
Orthosurcula rostrata (Solander,1766)
Persicula angystoma (Deshayes, 1835)
Petaloconchus sp.
Plejona mitrata (Deshayes, 1835)
Potamides cordieri (Deshayes 1833)
Potamides tricarina (Lamarck,1804)
Potamides tricarinata crispiacensis Boussac, 1906
Potamides tricarinatus crispiacensis (Boussac, 1905)
Pseudoliva vetusta Conrad 1865
Pterynotus (Pterochelus) contabulatus Lamarck, 1803
Ptychocerithium lamellosum (Bruguière, 1792)
Ptychopotamides vagus (Solander, 1766)
Pugilina palissyi Pezant, 1908
Pyrazus angulatus (Solander in Brander, 1766)
Rimella fissurella Linnaeus, 1767
Sassia arguta (Solander, 1766)
Sassia (s.str.) reticulosa (Deshayes, 1865)
Serratocerithium serratum (Bruguière, 1792)
Sigmesalia intermedia (Deshayes, 1832)
Sigmesalia koeneni (Le Renard, 1994)
Sigmesalia sp.
Sigmesalia variabilis (Defrance,1828)
Strepsidura turgida (Solander in Brander, 1766)
Surcula nasuta
Sycostoma bulbiforme Lamarck, 1803
Sycostoma bulbus Solander 1766
Sycostoma pyrus (Solander,1766)
Timbellus crenulatus tricarinatus (Lamarck, 1803)
Torinia (Climacopoma) patula (Lamarck, 1804)
Tornatellaea simulata (Solander,1766)
Torquesia terebellata (Lamarck, 1804)
Turricula plenta
Turricula (Crenaturricula) brevicauda (Deshayes, 1834)
Turritella houstonia Lamarck 1799
Turritella lisbonensis Bowles 1939
Turritella mortoni Conrad 1830
Turritella (Haustator) solanderi (Mayer-Eymar, 1877)
Tympanotonos cinctus Bruguière 1792
Tympanotonos cordieri Deshayes, 1833
Typhis (s.str.) tubifer (Bruguière, 1792)
Velates perversus (Gmelin, 1791)
Vicinocerithium calcitrapoides (Lamarck, 1804)
Vicinocerithium echidnoides (Lamarck, 1804)
Viviparus lentus (Solander,1766)
Volutocorbis rugatus
Volutospina luctator (Solander,1766)
Xenophora agglutinans Lamarck, 1804

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Nautilida!

Nautilida (Nautiliden)
uit het Paleogeen Eoceen

Rhyncolites sp.

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Neocoleoidea!

Neocoleoidea (Zeekatten, Octopussen, ...)
uit het Paleogeen Eoceen

Belosaepia blainvillei (Deshayes, 1835)
Belosaepia sepioidea (de Blainville, 1825)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Crustacea!

Crustacea (Krabben, Kreeften en Zeepokken)
uit het Paleogeen Eoceen

Basinotopus tricornis Collins & Jakobsen, 2003
Coeloma balticum Schlüter, 1879
Zanthopsis dufourii (Milne-Edwards, 1850)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Hexapoda!

Hexapoda (Insecten)
uit het Paleogeen Eoceen

Sciaridae sp.

  >> Extra soort melden

0