HOME Determinatiesysteem Fossielen Soortenlijst per Stratigrafie
Facebook Fossiel.net In English Please In het Nederlands

Mededeling


Bouw mee aan Fossiel.net!
Hoe kan ik helpen?

Nieuwste fossiel uit het Determinatiesysteem

Fossiel uit het Determinatiesysteem

Georockhop
Hecticoceras F3849
9.50 EUR



Soortenlijst Fossielen per Tijdseenheid

>> Alle Soortenlijsten per Tijdseenheid
>> Soortenlijsten per Vindplaats
Aanvullingen of verbeteringen? Mail ons!



Klik hier voor meer info over Phaeophyceae!

Phaeophyceae (Bruinwieren)
uit het Krijt

Lithotamnium mammillosum GUEMBEL, 1871

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Foraminifera!

Foraminifera (Foraminiferen)
uit het Krijt

?Globulina subsphaerica (Berthelin, 1880)
Acervulina cretae (Marsson, 1878)
Cymbalopora radiata von Hagenow, 1851
Nonionella troostae troostae Visser, 1950
Nummofallotia cretacea (Schlumberger, 1899 )
Omphalocyclus macroporus (Lamarck, 1816)
Orbitoides sp.
Orbitolina texana (Roemer, 1849)
Osangularia sp. Brotzen, 1940
Pararotalia cf. tuberculifera Reuss, 1862
Siderolites calcitrapoides Lamarck, 1799
Siderolites laevigatus d'Orbigny, 1826
Textularia agglutissima Hofker, 1957

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Porifera!

Porifera (Sponzen)
uit het Krijt

? Ragadinia sp. Zittel, 1878
?Craterella auricula Schrammen, 1910
?Verruculina ?macrommata (Roemer, 1841)
Acanthochaetetes favosites Oppenheim, 1899
Aphrocallistes alveolites Roemer, 1841
Becksia soekelandi Schlüter, 1868
Camerospongia sp. d' Orbigny, 1849
Chenendopora fungiformis Lamouroux, 1821
Chenendopora sp.
Coeloptychium agaricoides Goldfuss, 1826
Coeloptychium sp. Goldfuss, 1826
Coeloptychium sulciferum Roemer, 1841
Discodermia agariciformis (Benett, 1831)
Elasmostoma subpeziza (d'Orbigny, 1850)
Exanthesis labrosus (Smith, 1848)
Guettardiscyphia striata (Schrammen, 1912)
Hallirhoa costata Lamouroux, 1821
Jerea clavata Pocta, 1892
Jerea excavata (Goldfuss, 1830)
Jereica punctata Goldfuss, 1826-33
Laocoetis fittoni (Mantell, 1833)
Napaeana striata (Schrammen, 1902)
Oculospongia capitata (Goldfuss, 1826)
Oculospongia tubulifera (Goldfuss, 1826)
Phymaraphinia infundibuliformis Schrammen, 1901
Phymaraphinia sp. Schrammen, 1901
Phymatella tuberosa (Quenstedt, 1878)
Pleurochorium schulzei Schrammen, 1912
Plinthosella squamosa Zittel, 1878
Porosphaera globularis Phillips, 1829
Porosphaera patelliformis Hinde, 1904
Rhagadinia doederleini Schrammen, 1912
Rhizopoterion cervicornis (Goldfuss, 1826)
Rhizopoterion cribrosus (Phillips, 1829)
Siphonia incrassata (Goldfuss)
Siphonia multioculata Michelin, 1844
Siphonia pyriformis Goldfuss, 1833
Siphonia pyriformis form. tubulosa (Goldfuss, 1833)
Siphonia sp.
Stachyspongia tuberculosa (Roemer, 1864)
Stauronema planum Hinde, 1883
Turonia cerebriformis Schrammen, 1910
Turonia sp. Michelin, 1847
Turonia variabilis Michelin, 1847
Ventriculites ?radiatus Mantell, 1822
Verruculina cf. tenuis Roemer, 1841

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Anthozoa!

Anthozoa (Koralen)
uit het Krijt

Actinastrea faujasi (Quenstedt, 1881)
Actinastrea geminata subspecies faujasi Baron-Szabo, 2006
Actinhelia elegans (Goldfuss, 1826)
Areopsammia alacca (Morren, 1828)
Caryophyllia konincki Baron-Szabo, 2002
cf. Fungiastrea flexuosa (Goldfuss, 1826)
Columnastrea? fallax Umbgrove, 1926
Dictuophyllia reticulata GOLDFUSS, 1826
Dictyophyllia reticulata Goldfuss, 1826
Diploctenium cordatum Goldfuss, 1826
Heterocoenia bacillaris (Goldfuss, 1826)
Isastrea angulosa (Goldfuss, 1826)
Micrabacia coronula (Goldfuss 1827)
Micrabacia radiata GOLDFUSS, 1827
Micrabacia sp. Milne-Edwards 1849
Moltkia cf. minuta (Nielsen, 1918)
Moltkia minuta Nielsen, 1918 (forma C sensu VOIGT, 1958)
Montastrea? arachnoides (Schröter, 1778)
Montastrea? conferta (Umbgrove, 1926)
Paraplacocoenia rotula Goldfuss, 1826
Parasmilia excavata (von Hagenow, 1839)
Placosmilia robusta Umbgrove, 1925
Placosmiliopsis sp.
Pleurocora arachnoides Walch, 1777
Synastrea clathrata (Goldfuss, 1826)
Synastrea geometrica (Goldfuss, 1826)
Trochocyathus harveyanus (Fromentel, 1859)
Trochosmilia faujasi Milne Edwards & Haime, 1849

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Asterozoa!

Asterozoa (Zeesterren en Slangsterren)
uit het Krijt

Felderophiura vanderhami Jagt 1991
Ferderophiura vanderhami Jagt 1991
Metopaster cf. thoracifer (Geinitz,1871)
Metopaster sp.
Ophiomusium granulosum (Roemer, 1840)
Ophiomusium lux Jagt & Kutscher, in Jagt, 2000
Ophiomusium? sp.

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Echinoidea!

Echinoidea (Zee-egels)
uit het Krijt

Camerogalerus cylindricus Lamarck,1816
Cardiaster granulosus (Goldfuss, 1829)
Cardiaster rutoti (Lambert, 1911)
Catopygus fenestratus forma subcircularis Smiser, 1935
Catopygus subcircularis Smiser, 1935
Cidaris sp.
Codiopsis disculus Peron & Gauthier, 1881
Conulus subrotundus Mantell, 1822
Diplodetus ?duponti (Lambert, 1911)
Diplodetus bucardium (Goldfuss, 1829)
Diplodetus duponti (Lambert, 1911)
Diplodetus parvistella (Schlüter, 1883)
Diplodetus sp Schluter, 1900
Diplodetus sp.
Echinocorys conica (Agassiz)
Echinocorys gr. conoidea (Goldfuss, 1829)
Echinocorys gr. limburgica/duponti
Echinocorys gr. pyramidata (Portlock, 1843)
Echinocorys limburgica Lambert, 1903
Echinocorys ovatus Leske, 1778
Echinocorys scutata
Echinocorys sp.
Echinocorys sulcatus Goldfuss, 1826
Echinocorys vulgaris Breynius, 1732
Echinocorys (?) sp.
Echinogalerus? hemisphaericus (Desor, 1842)
Faujasia apicalis (Desor, in L. Agassiz & Desor, 1847)
Galeola papillosa (Leske, 1778)
Galerites sulcatoradiatus Goldfuss, 1829
Galerites vulgaris Leske, 1778
Gauthieria gr. radiata Sorignet, 1850
Gauthieria pseudoradiata (Schlüter, 1883)
Gauthieria pseudoradiatia Schlüter, 1892
Gauthieria sp.
Hemiaster koninckanus d'Orbigny, 1855
Hemiaster prunella (Lamarck, 1816)
Hemipneustes oculatus Cotteau, 1890
Hemipneustes sp.
Hemipneustes striatoradiatus (Leske, 1778)
Holaster trecensis Leymerie, 1842
Hyposalenia clathrata (Woodward, 1856)
Infulaster excentricus (Woodward, 1833)
Leymeriaster eluvialis (vd Ham, 1995)
Leymeriaster maestrichtensis (Schlüter, 1897)
Micraster ?decipiens (Bayle, 1878)
Micraster coranguinum (Leske, 1778)
Micraster corbovis Forbes, 1850
Micraster cortestudinarium Goldfuss, 1826
Micraster decipiens (Bayle, 1878)
Micraster schroederi Stolley, 1891
Micraster sp.
Nucleopygus coravium Defrance, 1849
Nucleopygus scrobiculatus ( Goldfuss, 1829 )
Oolopygus gr. pyriformis (Leske, 1778)
Oolopygus pyriformis (Leske, 1778)
Oolopygus pyriformis ? (Leske, 1778)
Oolopygus sp.
Plesiocorys plana (Mantell,1822)
Plesiocorys (Sternotaxis) sp.
Plesiocorys (Sternotaxis) sp. Lambert, 1893
Procassidulus lapiscancri Leske, 1778
Rhyncholampas macari (Smiser, 1935)
Rhynchopygus marmini (Desmoulins, 1837)
Salenia sp.
Salenia (Pleurosalenia) bonissenti (Cotteau, 1866)
Salenia (Pleurosalenia) maestrichtensis Schlüter, 1892
Stereocidaris pistillum (Quenstedt, 1852)
Temnocidaris (Stereocidaris) sp.
Toxaster collegnoi Sismonda, 1843
Toxaster retusus (Lamarck, 1816)
Toxaster sp.
Tylocidaris clavigera Mantell, 1822
Tylocidaris sp.

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Crinoidea!

Crinoidea (Zeelelies en Haarsterren)
uit het Krijt

?Nielsenicrinus sp.
Bourgueticrinus utriculatus (Valette)
Dunnicrinus aequalis (d'Orbigny, 1841)
Pentacrinus (?) bronni Quenstedt

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Elasmobranchii!

Elasmobranchii (Overige Elasmobranchii)
uit het Krijt

Anomotodon hermani Siverson, 1992
Archaeolamna ex. gr. kopingensis (Davis, 1890)
Archaeolamna kopingensis (Davis, 1890)
Carcharias aff. gracilis (Davis, 1890)
Centrophoroides appendiculatus (Agassiz, 1843)
Centrophoroidus appendiculatus Agassiz, 1843
Cretalamna appendiculata (Agassiz, 1843)
Cretolamna appendiculata pachyrhiza Herman, 1977
Cretolamna maroccana Leidy 1855
Cretoxyrhina mantelli Agassiz, 1843
Dwardius woodwardi (Herman, 1977)
Eostriatolamia segedini L. S. Glikman & A. O. Averianov 1998
Eostriatolamia venusta (Leriche, 1906)
Galeorhinus girardoti HERMAN 1977
Heterodontus rugosus AGASSIZ 1843
Hispidaspis horrida Sokolov, 1978
Hybodus sp.
Meristodon nugaitensis Agassiz 1843
Micropristis solomonis Hay 1903
Palaeogaleus faujasi Van de Geyn, 1937
Palaeohypodotus bronni Agassiz, 1843
Palaeohypotodus bronni (Agassiz, 1843)
Paranomotodon angustidens (Reuss, 1845)
Paraorthacodus nerviensis Leriche 1911
Plicatoscylium minutum (Forir, 1887)
Plicatoscyllium minutum (Forir, 1887)
Polyacrodus torosus Jaekel 1889
Protolamna arcuata Mueller & Diedrich 1991
Protolamna borodini (Cappetta & Case, 1975)
Protolamna sokolovi Cappetta, 1980
Pseudocorax affinis (Münster in Agassiz, 1843)
Pseudoheterodontus polydictios Reuss 1846
Ptychodus anonymus Williston, 1900
Ptychodus sp.
Ptychodus whipplei Marcou, 1858
Ptychotrygon vermiculata Cappetta 1975
Rhinobatos mariannae Bor, 1983
Scapanorhynchus rhaphiodon (Agassiz, 1843)
Scapanorhynchus sp.
Scapanorhynchus texanus Roemer, 1852
Scyliorhinus sp. Blainville, 1816
Serratolamna serrata (Agassiz, 1843)
Squalicorax anacorax santohicus (Gluckman & Zhelesko, 1979)
Squalicorax curvatus Williston 1900
Squalicorax kaupi (Agassiz, 1843)
Squalicorax pristodontus (Agassiz, 1843)
Squatina decipiens Dalinkevicius 1935
Squatina hassei Leriche, 1929
Squatina havreensis Herman 1975
Synechodus lerichei Herman, 1977

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Batoidea!

Batoidea (Roggen en Vleten)
uit het Krijt

Coupatezia fallax (Arambourg, 1952)
Ganopristis leptodon (Arambourg, 1935)
Onchopristis numidus Stromer, 1917
Rhombodus binckhorsti Dames, 1881
Rhombodus binkhorsti Dames, 1881
Rhombodus microdon (Arambourg, 1952)
Rhombodus sp. Dames 1881

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Actinopterygii!

Actinopterygii (Straalvinnige vissen)
uit het Krijt

Anguillavus sp.
Apateodus corneti ( Forir, 1887 )
Apateodus. ?corneti
cf. Bawitius sp.
cf. Lepidotes pankowskii
Concavotectum moroccensis Cavin & Forey, 2008
Dastilbe sp.
Dentilepisosteus kemkemensis Grande 2010
Enchodus faujasi Agassiz, 1844
Enchodus ferox Leidy, 1855
Enchodus libycus Quass 1902
Enchodus sp.
Encodus ferox Leidy 1855
Eodiaphyodus granulosus Arambourg, 1952
Obaichthys africanus
Pachyrhizodus sp.
Saurocephalus woodwardii Davies, 1878
Stratodus apicalis Cope 1872

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Dipnoi!

Dipnoi (Longvissen)
uit het Krijt

Neoceratodus africanus (Haug 1905)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Anapsida!

Anapsida (Schildpadden Mesosauriërs, ...)
uit het Krijt

Allopleuron hofmanni (Gray, 1931)
Glyptochelone suyckerbuyki (Ubaghs, 1879)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Squamata!

Squamata (Hagedissen, Slangen, Mosasauriërs, ...)
uit het Krijt

Eremiasaurus sp.
Globidens phosphaticus Bardet and Pereda-Suberbiola, 2005
Halisaurus arambourgi Bardet et al. 2005
Halisaurus sp.
Halisaurus walkeri (Lingham-Solier, 1998)
Mosasaurus beaugei Arambourg, 1952
Mosasaurus hoffmanni Mantell, 1829
Mosasaurus sp.
Platecarpus ptychodon Arambourg 1954
Prognathodon cfr sectorius A. S. Schulp et al 2008
Prognathodon currii Christiansen and Bonde, 2002
Prognathodon sp.

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Sauropterygia!

Sauropterygia (Plesiosauriërs, Nothosauriërs, ...)
uit het Krijt

Plesiosaurus mauritanicus Arambourg, 1952
Zarafasaura oceanis Vincent et al., 2011

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Crocodylomorpha!

Crocodylomorpha (Krokodilachtigen)
uit het Krijt

Elosuchus cherifiensis Lavocat 1955

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Pterosauria!

Pterosauria (Pterosauriërs)
uit het Krijt

Alanqa saharica Ibrahim et a., 2010
Siroccopteryx moroccensis Mader & Kellner, 1999

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Dinosauria!

Dinosauria (Niet vogelachtige dinosauriërs)
uit het Krijt

Abelisauridae indet.
Abelisauroidea indet.
Carcharodontosaurus saharicus (Depéret & Savornin, 1927)
cf. Saurornitholestes sp.
cf. Spinosaurus aegyptiacus Stromer 1915
Deltadromeus agilis Sereno et al., 1996
Dromaeosauridae indet.
Edmontosaurus annectens (Marsh, 1892)
Hadrosauridae indet.
Rebbachisaurus sp.
Sigilmassasaurus brevicollis Russell, 1996
Spinosaurus aegyptiacus Stromer 1915
Spinosaurus sp.
Thescelosaurus sp.
Titanosaurus sp.
Triceratops horridus Marsh, 1889

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Bryozoa!

Bryozoa (Mosdiertjes)
uit het Krijt

?Omoiosia lepida (v. Hagenow, 1851)
'Tubulipora' parasitica (v. Hagenow, 1851)
Acoscinopleura rimosa (Voigt, 1956)
Actinopora michelini (v. Hagenow, 1851)
Bactrellaria sp. ( Marsson, 1887 )
Balantiostoma cf. pusillum (v. Hagenow, 1851)
Balantiostoma pusillum (v. Hagenow, 1851)
Beisselina cf. striata (Goldfuss, 1826)
Beisselina filograna (Goldfuss, 1826)
Beisselina verneuili ( von Hagenow, 1851 )
Callopora cf. tegulata (Voigt, 1987)
Callopora lyra (v. Hagenow, 1839)
Camerapora recta Meunier & Pergens, 1885
Castanopora bipunctata (Goldfuss, 1826)
Castanopora cf. bipunctata Goldfuss
Ceidmonea procera (Hamm, 1881)
Ceriopora sp.
cf. Biflustra (Membranipora) argus (d'Orbigny, 1852)
cf. Ceidmonea procera (Hamm, 1881)
cf. Pustulipora rustica (v. Hagenow, 1851)
cf. Thyracella vigeliusi Pergens, 1893
Coelocochlea torquata (v. Hagenow, 1851)
Coscinopleura elegans (von Hagenow, 1839)
Coscinopleura lamourouxi (v. Hagenow, 1851)
Crisina carinata (Römer, 1840)
Crisina geometrica (von Hagenow, 1851)
Crisisina carinata (Roemer, 1840)
Crisisina conjuncta (Voigt, 1987)
Crisisina gibbosa (v. Hagenow, 1851)
Cyrtopora elegans Hagenow, 1851
Defranciopora cochloidea (v. Hagenow, 1851)
Defranciopora sessilis (von Hagenow, 1851)
Diaperoecia distans (Hagenow, 1851)
Dimorphocellaria cf. goldfussi (Reuss, 1848)
Discocavea reticulata ( von Hagenow, 1851)
Ditaxia anomalopora (Goldfuss, 1827)
Ditaxia sp. (v. Hagenow, 1851)
Ellisina rhomboidalis (d'Orbigny, 1852)
Eschara jussieui (v. Hagenow, 1851)
Eschara kleini von Hagenow, 1851
Eschara peyssonelli (v. Hagenow, 1851)
Escharifora papyracea (v. Hagenow, 1851)
Escharifora quoyiana (v. Hagenow, 1851)
Fasciculiporina plicata (v. Hagenow, 1851)
Filisparsa sp. (d'Orbigny, 1853)
Floridina ?trilobata Floridina (Jullien,1882), Floridina trilobata (Dartevelle, 1932)
Floridina scutata cf. ssp. brevior (Voigt, 1987)
Floridina sp. Jullien, 1882
Fungella dujardini (v. Hagenow, 1851)
Gargantua bidens ( v. Hagenow, 1851 )
Grammascosoecia dichotoma (Goldfuss,1827)
Hagenowinella odontophora von Hagenow, 1851
Hagenowinella vaginata (v. Hagenow, 1851)
Herpetopora cf. laxata (d'Orbigny, 1852)
Homalostega sp. (Marsson, 1887)
Hoplitaechmella deshayesi (von Hagenow, 1851)
Idmidronea macilenta (Hagenow, 1851)
Inversaria cf. tubiporacea (Goldfuß, 1826)
Lichenopora cavernosa von Hagenow, 1851
Lopholepis alternans von Hagenow, 1851
Lopholepis cf. radians (v. Hagenow, 1851)
Lopholepis radians von Hagenow, 1851
Lunulites goldfussi von Hagenow, 1851
Lunulites hagenowi VON HAGENOW 1851
Mecynoecia benedeniana (v. Hagenow, 1851)
Meliceritites ?hagenowi (Voigt, 1951)
Nudonychocella nuda (Voigt & Ernst, 1985)
Onychocella cf. camerata (v. Hagenow,1851)
Onychocella cyclostoma (Goldfuss, 1826)
Onychocella dichotoma (Goldfuss, 1826)
Onychocella koninckiana (v. Hagenow, 1851)
Onychocella nysti ( von Hagenow, 1851 )
Onychocella piriformis (v. Hagenow, 1851)
Onychocella propinqua von Hagenow, 1851
Onychocella pseudoirregularis Voigt, 1924
Onychocella sexangularis (v. Hagenow, 1851)
Onychocella spinifera Voigt, 1981
Onychocella stigmatophora (Goldfuss, 1826)
Onychocellaria rhombea (v. Hagenow, 1851)
Osculipora truncata Goldfuss, 1827
Pennipora anomalopora (Ubaghs, 1865)
Plagioecia carinata (Levinsen, 1925)
Plagioecia compressa (Goldfuss, 1826)
Plethopora pseudo-torquata von Hagenow, 1851
Plethopora verrucosa von Hagenow, 1851
Porina quinquepunctata (v. hagenow, 1851)
Pustulipora rustica Hagenow, 1851
Pustulopora geminata (v. Hagenow, 1851)
Pustulopora virgula (v. Hagenow, 1840)
Pyripora cf. filum (Voigt, 1930)
Reptescharinella subgranulata (v. Hagenow, 1851)
Reptomulticava polytaxis (v. Hagenow, 1851)
Retecava clathrata (Goldfuss, 1826)
Retecava maculata (v. Hagenow, 1851)
Retepora disticha (Goldfuss, 1826)
Reticrisina cf. obliqua (d' Orbigny, 1850)
Spiropora verticillata (Goldfuss, 1827)
Stamenocella cuvieri Von Hagenow, 1851
Stamenocella marlierei (Voigt, 1987)
Stamenocella scindulata ( von Hagenow), 1851
Staurosteginopora cruciata (Ubaghs, 1865)
Stellihagenowia bosquetiana ( von Hagenow, 1851 )
Stellipora bosquetiana (v. Hagenow, 1851)
Stellocavea cf. cultrata (d'Orbigny, 1853)
Stellocavea cultrata d'Orbigny, 1853
Stellocavea francqana (d'Orbigny, 1853)
Stephanodesma (vide Voigt) 'Osculipora' irregularis (Marsson. 1887)
Stichopora clypeata von Hagenow, 1851
Stichopora pentasticha von Hagenow, 1839
Taenioporina arachnoidea Goldfuss, 1826
Taenioporina edwardsiana von Hagenow, 1851
Theonoa disticha (v. Hagenow, 1851)
Thyracella meudonensis (v. Hagenow, 1851)
Truncatulipora filix von Hagenow, 1851
Truncatulipora repens (von Hagenow, 1851)
Ubaghsia ornata (Goldfuss, 1826)
Ubaghsia reticulata Ubaghs, 1865
Ubaghsia sp.
Zonatula pseudotorquata (v. Hagenow, 1851)
Zonopora canalifera ( Ubaghs, 1865 )
Zonopora spiralis (Goldfuss, 1826)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Brachiopoda!

Brachiopoda (Armvoetigen)
uit het Krijt

"Rhynchora" konincki Bosquet, 1854
Agyrotheca cf. faujasi Bosquet, 1859
Ancistocrania cf. comosa Bosquet, 1854
Ancistocrania cf. muelleri (Bosquet, 1859)
Ancistrocrania parisiensis (Defrance, 1818)
Carneithyris carnea Sowerby, 1812
Carneithyris Carneithyris subcardinalis Sahni, 1925
Carneithyris subcardinalis Sahni, 1925
Crania craniolaris Linnaeus, 1758
Cretirhynchia plicatilis Sowerby 1816
Cretirhynchia woodwardi Davidson, 1855
Cyranoia bosqueti Simon, 2004
Danocrania hagenowi (Davidson, 1853)
Gibbithyris cf. semiglobosa (J. Sowerby, 1813)
Gibbithyris semiglobosa (Sowerby, 1813)
Glossothyris trombeckis (Kilian)
Isocrania ignabergensis Retzius, 1781
Isocrania sendeni Simon, 2007
Isocrania sp.
Magas chitoniformis (Schlotheim, 1813)
Neoliothyrina obesa (Sowerby, 1825)
Orbirhynchia orbignyi Pettitt 1954
Parathecidea hieroglyphica (Goldfuss, 1840)
Terebratulina chrysalis von Schlotheim, 1813
Thecidea papillata (v. Schlotheim, 1813)
Thecidiopsis digitata (SOWERBY, 1823)
Thecidiopsis (?Parathecidea) suessi (Bosquet, 1859)
Trigonosemus pectiniformis Von Schlotheim, 1813

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Polychaeta!

Polychaeta (Serpuliden, Scolecodonten, ...)
uit het Krijt

Bipygmaeus pigmaeus (von Hagenow, 1840)
Filograna filosa (Dujardin, 1837)
Filogranula cincta (Goldfuss, 1831)
Glandifera rustica (Sowerby, 1829)
Glomerula serpentina Goldfuss, 1831
Neomicrorbis crenatostriatus crenatostriatus (Münster in Goldfuss, 1831)
Neovermilia ampullacea SOWERBY, 1829
Placostegus sp. Philippi, 1844
Pyrgopolon mosae mosae De Montfort, 1808
Pyrgopolon (Hamulus) cf. sexcarinatus (Goldfuss, 1841)
Pyrgopolon (Hamulus) sexcarinatus (Goldfuss, 1841)
Rotularia concava (J. Sowerby)
Serpula sp.
Vermiliopsis fluctuata (Sowerby, 1829)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Scaphopoda!

Scaphopoda (Olifantstandjes)
uit het Krijt

Antalis? binkhorsti Pilsbry & Sharp, 1898

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Bivalvia!

Bivalvia (Tweekleppigen)
uit het Krijt

Acutostrea uncinella (Cocquand, 1869)
Acutostrea? uncinella (Coquand, 1869)
Aetostreon sp.
Agerostrea sp.
Agerostrea ungulata (Schlotheim, 1813)
Atreta nilssoni VON HAGENOW, 1842
Ceratostreon sp.
Crassatella bosquetiana d'Orbigny 1850
Crassatella sp.
Ctenoides dunkeri (von Hagenow, 1842)
Ctenoides gr. dunkeri von Hagenow, 1842
Entolium membranaceum (Nilsson, 1827)
Exogyra costata Say, 1820,
Goniomya gr. mailleana
Gryphaeostrea canaliculata (Sowerby, 1813)
Hyotissa semiplana (Sowerby, 1825)
Inoceramus concentricus Parkinson, 1911
Inoceramus labiatus (Schlotheim, 1813)
Inoceramus sp.
Inoceramus subsulcatus Wiltshire, 1869
Inoceramus sulcatus Goldfuss, 1826
Inoceramus (Cremnoceramus) inconstans Woods, 1912
Inoceramus (Haenleinia) flexuosus Haenlein, 1889
Limatula cf. decussata Münster, in Goldfuss, 1835
Limatula sp.
Linotrigonia maastrichtensis (Umbgrove, 1925)
Liopistha aequivalvis (Goldfuss, 1841)
Lyropecten (Aequipecten) acuteplicatus (Alth, 1850)
Merklinia variabilis (von Hagenow, 1842)
Mimachlamys cretosa (von Hagenow, 1842)
Neithea regularis (Schlotheim, 1813)
Neithea striatocostata (Muenster in Goldfuss, 1833)
Neithea (Neithea) regularis (Schlotheim, 1813)
Neithea (Neithea) striatocostata (Goldfuss, 1833)
Panopea sp.
Pectinucula pectinata (Sowerby, 1818)
Pholadomya gigantea Sowerby, 1836
Pinna sp.
Plicatula gurgites Pitet & Roux
Pseudolimea sp.
Pseudoptera coerulescens Nilsson, 1827
Pterotrigonia caudata (Agassiz, 1840)
Pycnodonte vesicularis (Lamarck, 1806)
Pycnodonte (Phygraea) vesicularis (Lamarck, 1806)
Rastellum sp.
Spondylus sp.
Spondylus spinosus Schreibers, 1793
Trigonia vaalsiensis Böhm, 1884

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Rudista!

Rudista (Rudisten)
uit het Krijt

?Durania mortoni (Mantell, 1833)
Polyconites hadriani Skelton et al., 2010
Praeradiolites boucheroni (Bayle, 1878)
Praeradiolites cremersi van de Geijn, 1940
Praeradiolites hoeninghausi (Des Moulins, 1826)
Toucasia carinata (Matheron, 1842)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Gastropoda!

Gastropoda (Slakken en Naaktslakken)
uit het Krijt

'Solarium' cordatum Binkhorst,1861
Actaeonella sp.
Anchura mudgeana
Aporrhais limburgensis Binkhorst, 1861
Aporrhais pyriformis (Kner, 1850)
Atira laevis (Nilsson, 1827)
cf. Otostoma parvula (Binkhorst, 1861)
Emarginula maestrichtiensis Kaunhowen, 1898
Haustator planus (Binkhorst,1861)
Hipponyx dunkerianus Bosquet, 1848
Jurassiphorus fittoni (Roemer)
Leptomaria sp.
Mesalia seriatum
Natica ampla Binkhorst, 1861
Natica cretacea Goldfuss, 1844
Natica exaltata Goldfuss, 1844
Natica patens Binkhorst, 1861
Natica? exaltata Goldfuss, 1844
Naticopsina (Gyrodes) gaultina
Nerinea sp.
Nerinea utrillasi Verneuil & Loriere, 1868
Nummocalcar cirroides (Brongniart, 1822)
Otostoma retzii (Nilsson, 1827)
Perissoptera emarginulata (Geinitz, 1849)
Perissoptera parkinsoni (Mantell, 1822)
Pterocerella propinqua Kaunhowen, 1898
Solariella rimosa Binkhorst van den Binkhorst
Trochactaeon sp.
Trochus logarithmicus Lànderer, 1872
Turritella binkhorsti Kaunhowen, 1898
Turritella (Turritella) hagenoviana van Münster, 1844
Tylostoma elevatum
Tylostoma sp.
Voluta deperdita Goldfuss, 1841
Volutilithes sp. Swainson, 1831
Volutispina piriformis (Kaunhowen, 1898)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Nautilida!

Nautilida (Nautiliden)
uit het Krijt

?Cymatoceras intrasiphonatus (Łopuski,1912)
Deltocymatoceras sp.
Eutrephoceras clementinum (d'Orbigny, 1840)
Eutrephoceras darupense (Schlüter, 1876)
Eutrephoceras depressus (Binkhorst, 1861)
Eutrephoceras sp.
Palaeoteuthis larus Faure-Biquet
Rhyncolites donetzensis Shimanskiy, 1969

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Ammonitida!

Ammonitida (Ammonieten)
uit het Krijt

Acanthoceras rhotomagense (Brongniart, 1822)
Acanthoceras sp.
Anahoplites planus (Mantell, 1822)
Anahoplites sp.
Ancyloceras sp.
Baculites anceps Lamarck, 1822
Baculites sp.
Baculites vertebralis Lamarck, 1801
Cheloniceras sp. Hyatt 1903
Crioceratites nolani (Kilian, 1919)
Dimorpholites ?biplicatus
Dimorpholites parkinsoni
Dimorpholites sp.
Diplomoceras cylindraceum (Defrance, 1816)
Dipoloceras sp.
Discoscaphites conradi (Morton, 1834)
Dufrenoyia furcata (Sowerby, 1836)
Epihoplites compressus
Epihoplites trifidus Spath, 1923
Epihoplites(Metaclavites) compressus (Parona & Bonarelli 1897)
Eubaculites carinatus (Morton, 1834)
Euhoplites alphalautus (Spath 1925)
Euhoplites inornatus Spath, 1928
Euhoplites sp.
Eupholites subcrenatus
Gargasiceras sp.
Hamites sp.
Holcophylloceras sp.
Hoplites dentatus (Sowerby, 1821)
Hoplites sp.
Hoplites sp. aff. dentatus J. Sowerby 1821
Hoploscaphites constrictus Machalski, 2005
Hoploscaphites constrictus constrictus (Sowerby, 1817)
Hoploscaphites constrictus crassus (Łopuski,1911)
Hoploscaphites constrictus johnjagti Machalski, 2005
Hoploscaphites felderi Kennedy, 1987
Hoploscaphites greenlandicus (Donovan, 1953)
Hypophylloceras paquieri (Sayn, 1920)
Mantelliceras sp.
Menuites fresvillensis (Seunes, 1890)
Mortoniceras inflatum Sowerby, 1818
Mortoniceras sp.
Phylloceras sp.
Platylenticeras sp. Hyatt, 1900
Schloenbachia varians (Sowerby, 1817)
Sphenodiscus binckhorsti Boehm, 1898
Tetragonites obscurus Schlüter, 1872a
Turrilites acutus Passy, 1832

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Belemnoidea!

Belemnoidea (Belemnieten)
uit het Krijt

Belemnella occidentalis Birkelund, 1957
Belemnella (Neobelemnella) gr. kazimiroviensis (Skołozdrówna, 1932)
Belemnitella americana (Morton, 1830)
Belemnitella Belemnitella junior Nowak, 1913
Belemnitella junior Nowak, 1913
Belemnitella mucronata (Schlottheim,. 1813)
Belemnitella sp.
Belemnitella/Belemnella? indet
Neohibolites minimus (Miller, 1826)
Preactinocamax plenus (Blainville,1827)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Ostracoda!

Ostracoda (Mosselkreeftjes)
uit het Krijt

Spongicythere celleporacea (Bosquet, 1854)

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Crustacea!

Crustacea (Krabben, Kreeften en Zeepokken)
uit het Krijt

Binkhorstia ubaghsii (v.d. Binkhorst, 1857)
Carpopenaeus callirostis Glaessner, 1946
cf. Verruca jagti Gale, 2014
Etyus martini Mantell, 1844
Eumorphocorystes muelleri (Binkhorst, 1857)
Mesostylus faujasi (Desmarest, 1822)
Oncopareia heterodon Bosquet, 1854

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Angiospermae!

Angiospermae (Bedektzadigen)
uit het Krijt

Thalassocharis bosqueti Debey ex Miquel
Thalassotaenia debeyi van der Ham et al. 2007

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Coniferophyta!

Coniferophyta (Coniferen)
uit het Krijt

Cedrus sp.

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Pteridophyta!

Pteridophyta (Varens overig)
uit het Krijt

Tempskya sp.

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Chlorophyta!

Chlorophyta (Groenwieren)
uit het Krijt

Lithothamnium mammillosum Guembel, 1871

  >> Extra soort melden

Klik hier voor meer info over Ichnofossilia!

Ichnofossilia (Sporenfossielen)
uit het Krijt

Entobia sp. Bronn, 1838
Finichnus isp. (Taylor, Wilson & Bromley, 2013)
Gastrochaenolites sp. Leynerie, 1842
Gnathichnus pentax (Bromley, 1975)
Gyrolithes davreuxii
Lepidenteron lewesiensis (Mantell, 1822)
Megagrapton irregulare Książkiewicz, 1968
Sidichnus catena Kappel, 2002

  >> Extra soort melden

0